بازی موبایلی Teslagard با باس های چالش برانگیز

مدیر فروشگاه
21 آبان, 1397
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
بازی موبایلی Teslagard با باس های چالش برانگیز

استودیو Playdigious بازی جدید Teslagrad را توسعه داده است که توانسته فضای جدیدی را برای بازیکن به ارمغان بیاورد.بازی موبایل Teslagrad یک بازی اکشن و پلتفرمر دوبعدی است که قصد داریم در این مطلب این بازی اندروید و آیفون را معرفی کنیم.

 

داستان بازی اندروید Teslagrad درباره یک سرزمین پادشاهی با نام Elektropia است که شهر مرکزی آن با نام Teslagrad شناخته می‌شود. پادشاه این کشور دستور می‌دهد تمامی ساحران شهر تسلاگراد را به همراه خانواده‌شان دستگیر و روانه زندان کنند. پسر جوانی از این مهلکه فرار می‌کند و برای انتقام از دست دادن خانواده‌اش بر علیه پادشاه قیام می‌کند. گیم‌پلی بازی روندی ساده دارد که بازیکن باید پسر جوان را از سمت چپ به سمت راست کنترل کند و او را از موانع گوناگون رد کند. در بازی گجت‌های مختلفی چون Iron Fist در اختیار بازیکن قرار می‌گیرد که بازیکن باید با استفاده از آنها معماهایی را حل کند و پس از آن به ادامه مرحله بپردازد.

 

Teslagrad

 

 

گجت Iron Fist مانند یک آهن‌ربا عمل می‌کند که موانع آبی و قرمز را به یکدیگر متصل و به بازیکن کمک می‌کند که مسیر خود را باز و به سمت جلو حرکت کند. معماهای بازی به مرور سخت‌تر خواهند شد و چالش‌های جدیدی روبروی بازیکن قرار خواهد گرفت. باس‌های بازی نیز دارای جذابیت خاصی هستند که تجربه آن می‌تواند برای بازیکن شیرین و دلچسب باشد

 

 

 

بازی موبایل Teslagrad

 

 

 

بازی آیفون Teslagrad دارای گرافیکی دوبعدی و حالتی آبرنگی و تاریک دارد که غم و اندوه حاکم بر شهر تسلاگراد را به خوبی نشان می‌دهد. یکی از نکات جالب توجه طراحی‌های بازی، این است که سازندگان تمام محیط و شخصیت‌های بازی را با دست کشیده و اجرا کرده‌اند که کاری بسیار تحسین‌برانگیز از سوی سازندگان رقم خورده است. همچنین، انیمیشن‌های بازی به خوبی و بسیار روان طراحی شده‌اند. موسیقی بازی نیز جزو نقاط قوت بازی محسوب می‌شود و حس تنهایی و غم پسر جوان را به زیبایی به بازیکن القا می‌کند.

 

 

 

 

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.