نقد و برسی هدفون انکر R50i

پارسا فراتی
19 مرداد, 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

انکر در کنار لوازم جانبی متنوعی که برای کامپیوترها و موبایل‌ها تولید می‌کند، در زمینه‌ی ساخت هدفون‌های باکیفیت هم حرف زیادی برای گفتن دارد. در این ویدیو هدفون انکر SoundCore R50i A3949 را بررسی می‌کنیم که یکی از ارزان‌ترین هدفون‌های انکر محسوب میشود.

با هر بار شارژ، می‌توانید به مدت ده ساعت از هدفون انکر R50i ASoundCore 3949 استفاده کنید و این یعنی با عملکرد باتری خیلی خوبی روبرو هستیم. همچنین اگر شارژ کیس را هم در نظر بگیریم، مجموع ظرفیت باتری به ۳۰ ساعت افزایش پیدا می‌کند. ایرباد‌ها از شارژ سریع پشتیبانی می‌کنند و بنابراین اگر فقط ۱۰ دقیقه آن‌ها را در کیس قرار دهید، می‌توانید به مدت ۲ ساعت از آن‌ها بهره ببرید.

این هدفون با وجود قیمت مناسبی که دارد، بیشتر انتظارات شما را به خوبی برآورده می‌کند. با بهره‌گیری از اپ مخصوصی که برای آن ارائه شده، قادر به شخصی‌سازی اکولایزر و تنظیم فرمان‌های لمسی هدفون هستید. با توجه به پشتیبانی از گواهی IPX5، می‌تواند در برابر نفوذ قطرات آب از خود مقاومت نشان دهد.

با هر بار شارژ، می‌توانید به مدت ده ساعت از هدفون انکر SoundCore R50i A3949 استفاده کنید و این یعنی با عملکرد باتری خیلی خوبی روبرو هستیم. همچنین اگر شارژ کیس را هم در نظر بگیریم، مجموع ظرفیت باتری به ۳۰ ساعت افزایش پیدا می‌کند. ایرباد‌ها از شارژ سریع پشتیبانی می‌کنند و بنابراین اگر فقط ۱۰ دقیقه آن‌ها را در کیس قرار دهید، می‌توانید به مدت ۲ ساعت از آن‌ها بهره ببرید.

با توجه به قیمت این هدفون، نمی‌توانیم انتقاد چندانی در مورد کیفیت صدا مطرح کنیم و درایورهای ۱۰ میلی‌متری می‌توانند در تمام فرکانس‌ها، جزئیات زیادی در اختیار شما قرار دهند. بنابراین فارغ از اینکه طرفدار موسیقی یا پادکست هستید، این هدفون شما را ناامید نخواهد کرد. از نظر مکالمه هم کیفیت کاملا قابل قبولی دارد. طبیعتا در چنین هدفونی قرار نیست صدای محیط حین مکالمه حذف شود ولی در کل صدای شما را به خوبی به طرف مقابل می‌رساند.

در کل در این محدوده‌ی قیمتی، هدفون انکر SoundCore R50i A3949 یکی از بهترین گزینه‌ها محسوب می‌شود و خرید آن را توصیه می‌کنیم.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.