کمک های بی سروصدای شکیرا به کودکان فقیر

مدیر فروشگاه
8 مهر, 1397
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

بیوگرافی شکیرا

شکیرا با نام کامل شکیرا ایزابل مبارک ریپل در ۲ فوریه ۱۹۷۷ در بارانکویلا، کلمبیا به دنیا آمد.او خواننده، ترانه سرا، مدل، رقصنده، تهیه کننده و طراح رقص معروف کلمبیایی است.شکیرا در خانواده ای فقیر متولد شد. مادر او اهل کلمبیا و پدرش اهل لبنان بود بنابراین شکیرا در کودکی هر دو نوع موسیقی را  از دو فرهنگ مختلف یاد گرفت.
اگر نگاهی به زندگی شکیرا داشته باشید متوجه خواهید شد که وی همیشه دستی در امور خیریه داشته و در طول عمر خود دائماً به سازمان‌های خیره کمک است، به همین منظور در سال ۱۹۹۷ بنیاد خیریه پابرهنگان را بنا نهاد. این بنیاد با هدف کمک به کودکان مستمند راه‌‌اندازی شد.

شکیرا یکی از نمایندگان اصلی باشگاه بارسلونا برای اجرای پروژه خیریه ی این باشگاه در کلمبیا و آمریکا است.باراک اوباما رییس جمهور سابق آمریکا، شکیرا خواننده پاپ را به عنوان مشاور آموزشی کاخ سفید انتخاب کرده بود، اوباما دلیل انتخاب شکیرا به این مقام را کارهای انسان دوستانه وی از جمله کمک در آموزش کودکان نیازمند عنوان کرده بود.

 

 

کمک های بی سروصدای شکیرا به کودکان فقیر

 

 

هدف بنیاد پابرهنگان

هدف اصلی بنیاد پابرهنگان کمک به کودکانی است که از فقر یا خشونت به شیوه‌های مختلف رنج می‌برند، در حال حاضر این بنیاد ۶ مدرسه را در مناطق مختلف کلمیبا به لحاظ مادی و معنوی پشتیبانی می‌کند.بنیاد پابرهنگان تنها در کلمیبا فعالیت ندارد و خدماتی از این دست را به  مناطقی از  افریقای جنوبی عرضه می‌کند.

بنیاد پابرهنگان به گونه‌ای عمل می‌کند تا قبل از اینکه کودکان به دام گروه‌های خلاف‌کار و آینده‌ای تاریک بیافتند به سمت درس و مدرسه سوق داده‌ شوند. کودکانی که در فقر و بدبختی زندگی می‌کنند نیازمند رسیدگی‌های بیشتری هستند و باید کمک بیشتری به آن‌ها شود

شکیرا این مدارس را در مکان هایی احداث می کند که دولت توان ساخت مدرسه را ندارد.در نتیجه بچه‌‌هایی که سرد و گرم روزگار را چشیده‌اند بهتر دل به درس می‌دهند و پس از پایان دوران تحصیل نیز موقعیت‌های شغلی مناسبی در جامعه پیدا می‌کنند.

 

 

کمک های بی سروصدای شکیرا به کودکان فقیر

 

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.