تجمع مردم و دلالان امروز در خیابان فردوسی

مدیر فروشگاه
11 مهر, 1397
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
تجمع مردم و دلالان امروز در خیابان فردوسی

بسیاری از مردم که دلار را در قیمت های بالا خریده بودند با کاهش قیمت ها روانه خیابان فردوسی شده اند تا شاید بتوانند با فروش ارز خود کمتر ضرر کنند.
بنابراین بازار ارز علاوه بر فروشنده های زیادی که این روزها به خود می بیند، میزبان خریدارانی است که تلاش دارند دلار را در قیمت پایین خریداری کنند.

 

 

خیابان فردوسی

                                                                 خیابان فردوسی

بعد از آنکه صراف ها دست از کار کشیده و خرید و فروش ارز را به دلال های سرپایی واگذار کردند، بانک مرکزی بانک های عامل را مأمور خرید ارز از مردم کرد و اطلاعیه داد که بانک مرکزی با اشاره به تمایل مردم به فروش ارزهای خود و امتناع دلالان ارز و برخی از صرافی‌ها برای خرید ارز، از مردم خواست با مراجعه به شعب ارزی بانک‌های دارای مجوز عملیات ارزی نسبت به فروش ارزهای خود به‌قیمت اعلامی اقدام کنند.

یکی از فعالان بازار از ورود گسترده نیروی انتظامی به خیابان فردوسی در روز جاری خبر داده و می گوید: دیروز مردم در این محدوده بیشتر بودند ولی امروز اکثراً بازاری ها هستند و نیروی انتظامی اجازه تجمع به دلال ها را نمی دهد.

گزارش های میدانی از وضعیت بازار ارز نشان می دهد که هنوز هم دلالان به شدت در این بازار فعال بوده و تلاش می کنند نرخ سازی کنند اما برخی از صرافی ها نیز بر اساس سیاست های بانک مرکزی، نرخ متعادلی را اعلام می نمایند.

 

 

شلوغی بازار ارز

                                                                  

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.